Hej älskade blogg!!
Maria gästbloggade här i morse medan jag fixade i ordning mig hemma hos henne.. Visst var det kul att höra hur vi träffades..? Denna historia är nog ganska unik tror jag haha… Kan ju berätta min ”version” någon gång ;)!!
Helgen uppe i norr har varit helt fantastisk, så kul att få besöka dessa delar av sverige igen. Är helt övertygad om att jag snart får komma tillbaka. Igår tog maria mig till en kinesisk restaurang där vi åt fyra små rätter, supergott!! Efter detta blev det en massa godis från hemmakväll och mys i sängen till film ♥
I morse sov vi ut, den ena längre än den andra haha… Sen blev det sen ”pite-lunch” i form av burgare på sunes… asgarv!! Det kändes såå norrländskt och jag kände mig som felet i ”finn fem fel”. jaja.. Har upplevt Norrland i alla fall och jag fick en mycket bra upplevelse! Nästa gång ska jag ha pitepalt och se Norrsken.
sööötnosar.
<3 





