Hej älskade ni <3
Vi fixar och donar som om det inte fanns någon morgondag. Barnen sov två timmar tidigare än oss igår så då köttade jag och Livia på tillsammans. Tänk vad mycket man får gjort när man är två utan barn hehe. Nu är alla gardiner uppe och det blev så otroligt fint. Gardiner gör så mycket för ett hus tycker jag. Eller lägenhet också för den delen.
Idag har vi i familjen åkt till närmsta samhälle för att hämta en massa paket, handla mat och bara mysit. Vi åt en supermysig lunch på ett nyfunnet café i det lilla samhället.
Nu är mormor och morfar här så ikväll blir det grillning och häng i trädgården. Så himla mysigt att ha besök av dessa två. Vi får så galet mycket hjälp från dem också och det behövs.
Önskar er en fin måndagskväll och en bra vecka.
Stor kram på er.

Mina två älskade skatter. Pojkarna sover så bra ihop 🙂
Vi har fått nya mattor också 🙂 Ska visa bättre bilder senare.
Min älskling fixar, bygger och donar. Så tacksam över att hon kan och att hon tycker det är kul. För jag varken kan eller tycker det är roligt. Bra val av flickvän hehe.